شرکت آبتین تنها نـماینده رسمـی محصولات دانفوس در ایران

معرفی شرکت دانفوس

دانفوس يك شركت پیشرو جهاني در تولید و توسعه محصولات مکانیکی، الکترونیکی و کنترلی در صنایع مختلف می باشد. از سال 1933 میلادی محصولات کاربردی، آزموده و گسترده دانفوس زندگی مدرن را راحت تر کرده است. کیفیت بالای عناصر استفاده شده، نو آوری مداوم و ترکیب ظاهری محصولات دانفوس به ارزش نهایی آنها افزوده است. برد گسترده ای از محصولات و خدمات این شرکت، شامل: سیستم های سرمایشی، دستگاه های برودتی جهت حفاظت از مواد غذایی، تهویه مطبوع،سیستم های گرمایش در ساختمان های مسکونی – اداری و تجاری، موتورهای الکتریکی کنترلی، ماشین آلات سیار انتقال نیرو، سیستم های حرارت مرکزی و زیر ساخت هاي سیستم های برودتی وابسته به انرژی.

بخشی گرمایشی دانفوس با کمک فن آوری مهندسان خود، آینده‌ای از حداکثرها را بوسیله حداقل‌ها فراهم می سازد. ما نیازهای روز افزون در ارتباط با زیرساخت ها، صنایع غذایی، بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از آلودگی محیط زیست را بررسی می کنیم. محصولات و سرویس های ما در مناطق مختلف مانند تهویه مطبوع، هوشمند سازی خانه ها و بهینه سازی ساختمانها استفاده می شوند. تمرکز بی نظیر ما بر کفیت، خلاقیت و قابل اطمینان بودن ما را قادر ساخته تا به مشتریان خود در ساخت یک دنیای پایدار کمک کنیم.

در بخش محصولات اتوماسیون صنعتی دانفوس، کاربران به منبع کاملی از فن آوری با تمرکز ویژه بر نظارت (مانیتورینگ) یا کنترل فشار و دما، و کنترل سیال و غيره دسترسی پیدا می کنند. تنوع، قابلیت اطمینان، دوام، پایداری و نو آوری در محصولات، سبب ارتباط دائمی و طولانی مدت پرتقاضاترین صنایع دنیا با دانفوس شده است.

شرکت آبتین به عنوان نماینده رسمی اتوماسیون ساختمانی و اتوماسیون صنعتی دانفوس در ایران با خدمات فنی و مهندسی قبل و پس از فروش ویژه در خدمت مشتریان گرامی می باشد.