شرکت آبتین نـماینده رسمـی محصولات گـراندفوس، دانفوس و زیلمت در ایران

درباره گروه تجاری آبتین

شرکت آبتین تهویه آسیا در سال 1389 جهت فعالیت در زمینه تأمین تجهیزات تهویه مطبوع در تهران تأسیس شد. هدف از تشکیل این گروه تجاری، تبدیل شدن به یکی از بزرگترین وارد کنندگان و ارائه دهندگان خدمات فنی مهندسی در زمینه تأمین محصولات نوین، با کیفیت و کارآمد در بازار تأسیسات ایران بوده است.
از مهمترین ویژگی های یک محصول ارزنده استفاده از تکنولوژی روز دنیا و حفظ بهترین کیفیت است. شرکت آبتین برای دستیابی به این مهم با مطالعه و موشکافی به دنبال همکاری با برندهای مطرح در زمینه فعالیت خود بوده و در این راستا مفتخر به اخذ نمایندگی از معتبر ترین و بزرگترین کمپانی های اروپایی نظیر گراندفوس، دانفوس و زیلمت شده است.
گروه تجاری آبتین از همان سال های ابتدایی فعالیت، همواره دغدغه عرضه بهترین خدمات را داشته و با ایجاد یک واحد مستقل خدمات پس از فروش گسترده همواره در جهت افزایش رضایت مشتریان محترم در تلاش بوده است. از این رو آبتین تنها یک فروشنده نیست، بلکه ضامن خرید شماست.
این شرکت با تمامی قدرت گام به عرصه گذاشته و با بهره مندی از متخصصین مجرب و توانمند در کنار تأمین و فروش تجهیزات، به دنبال قراردادن تجربیات و دانش فنی خود در اختیار مدیران و مهندسین محترم کشور می باشد.
در یک کلام، رسالت و مأموریت شرکت آبتین، ماندن در بالاترین سطح بازار رقابتی بواسطه ارائه محصول معتبر، مسئولیت پذیری، خدمات فنی مهندسی ویژه و مشتری مداری در سطح استانداردهای روز دنیا می باشد. از این رو در طول سال های پربار فعالیت خود موفق به همکاری با سازمان ها و صنایع مهم و حضور در بسیاری از پروژه های عظیم خصوصی و ملی شده است.


رفتار تجاری ما بر موارد زیر استوار است:

  • مشاوره: تبادل دانش، تجربه و تخصص در سراسر بازار همیشه کسب و کار ما را به جلو رهبری می کند.
  • نوآوری و خلاقیت: ترکیبی از بالاترین فن آوری ها به همراه روش های نوین تفکر. ما همواره بازار خود را با بهترین محصولات و خدمات معرفی و ارائه می نماییم.
  • راه حل: ما مایلیم با داشتن گستره ای از محصولات برای همه نیازهای مشتریان و بازار تاسیسات پاسخ و راه حلی داشته باشیم.